Jeśli czytasz ten tekst, zapewne jesteś na etapie poszukiwań kogoś, kto wprowadzi Cię w świat makijażu lub pomoże uporządkować posiadaną już w tym zakresie wiedzę. Jeśli szukasz pomysłu na prezent dla bliskiej Ci osoby i zastanawiasz się nad zakupem Indywidualnego kursu makijażu w postaci bonu prezentowego, to również dobrze trafiłaś/eś.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na temat mojej oferty Indywidualnego kursu makijażu (kursy odbywają się stacjonarnie w Szczecinie).

Do kogo skierowany jest Indywidualny kurs makijażu?

W makijażu użytkowym chodzi o to, by umieć podkreślić swoje atuty oraz wiedzieć jak korygować ewentualne mankamenty i skutecznie odwracać od nich uwagę. Stawiam na mocno zindywidualizowane podejście do klientki, dlatego też wszystkie techniki i triki makijażowe, które pokażę Ci na kursie, będą dostosowane do Twojej urody: jej naturalnej kolorystyki oraz budowy twarzy i oka.

Moje indywidualne lekcje makijażu skierowane są do Pań chcących nauczyć się pracy ze swoją urodą – zarówno tych, które dopiero rozpoczynają przygodę z makijażem (niezależnie od wieku), jak i bardziej zaawansowanych adeptek sztuki wizażu pragnących zweryfikować lub uzupełnić posiadane umiejętności.

Z moich kursów korzystają zarówno nastolatki, jak i świadome siebie, dojrzałe kobiety – nie ma tu ograniczeń wiekowych.

Wiem, że przyjście na lekcję makijażu wymaga czasem dużej odwagi, gdyż praca z wizerunkiem dotyka intymnej sfery relacji z samą sobą, dlatego chcę Cię ośmielić już na starcie: nigdy nie oceniam, oferuję za to przyjazną atmosferę, 100% uważności na Twoje potrzeby oraz wsparcie podczas i po zakończeniu kursu. Nie oczekuję, że będziesz posiadała jakąkolwiek wiedzę lub umiejętności w zakresie wizażu – od tego, aby przeprowadzić Cię przez wszystkie etapy makijażu, jestem ja :).

Chętnie pokażę Ci, jak możesz zaopiekować się swoją urodą poprzez dobrze dobrany do Twoich potrzeb i poprawnie wykonany makijaż.

Jak wygląda i co oferuje Indywidualny kurs makijażu?

Dzielę moje kursy na dwie główne kategorie: makijaż dzienny/biznesowy oraz makijaż wieczorowy. Styl każdego z nich dobieramy indywidualnie do urody oraz Twoich preferencji. Możesz wybrać, czego chcesz się uczyć: makijażu dziennego, „no makeup”, makijażu biznesowego lub wieczorowego.

Kurs ma postać intensywnego warsztatu praktycznego (z jednoczesnym szczegółowym omówieniem teorii). Uczymy się, jak patrzeć na swoją twarz oraz jak używać akcesoriów do wykonywania makijażu, by docelowo umieć samodzielnie stworzyć swój makijaż od podstaw. Tworzymy makeup wspólnie etapami: ja maluję jedną stronę Twojej twarzy, Ty odwzorowujesz pod moim czujnym okiem makijaż krok po kroku na drugiej połowie swojej buzi, co pozwala poznać właściwe ruchy i zakres pracy pędzli oraz konsystencję i właściwości używanych podczas lekcji kosmetyków.

W trakcie spotkania wykonuję zdjęcia z poszczególnych etapów powstawania makijażu (nie będą nigdzie publikowane, są tylko dla Ciebie), które znajdą się wraz ze szczegółowym opisem, listą zakupów, rysunkami i tekstami pomocniczymi w spersonalizowanym, kilkudziesięciostronicowym makeup booku, czyli Twojej własnej elektronicznej książce makijażowej, którą wyślę drogą mailową w przeciągu tygodnia od naszego spotkania.

Indywidualny kurs makijażu dziennego obejmuje:

 • analizę zawartości kosmetyczki klientki (przegląd kosmetyków pielęgnacyjnych i kolorowych oraz posiadanych akcesoriów do wykonywania makijażu)
 • omówienie i dobór kolorystyki makijażu stosownie do urody klientki
 • szczegółową analizę kształtu, proporcji i symetrii twarzy, a w oparciu o tę wiedzę naukę makijażu korekcyjnego techniką modelażu światłocieniem (odmładzanie korektorem,modelowanie twarzy bronzerem, różem, rozświetlaczem w technice na mokro lub na sucho)
 • dobranie odpowiedniego rodzaju i odcienia podkładu
 • naukę ukrywania cieni pod oczami
 • szczegółową analizę budowy oka (6 parametrów: wielkość, osadzenie, rozstaw, widoczność górnej powieki i strefy łuku brwiowego, wykrój powieki, usytuowanie kącików zewnętrznych oka) i dziennego cieniowania powiek, które przetrwa cały dzień
 • rysowanie kreski, która zagęści linię rzęs (w różnym stopniu zaawansowania oraz w zależności od potrzeb i budowy powieki)
 • podkręcanie rzęs zalotką i tuszowania ich bez ryzyka odbitek na powiekach
 • wskazówki z zakresu geometrii brwi
 • powiększenie ust makijażem oraz korekcja opadających kącików ust.

Lekcja makijażu dziennego trwa zazwyczaj od 2,5 do 4 godz. w zależności od potrzeb.
Koszt: 550,00 zł

Indywidualny kurs makijażu wieczorowego zawiera wszystkie opisane wyżej etapy i techniki oraz stanowi ich rozszerzenie o następujące elementy:

 • naukę inensywniejszego konturowania twarzy za pomocą korektora, bronzera, różu i rozświetlacza (metodą na sucho lub na mokro) przydatną także w makijażu fotograficznym
 • intensywniejsze cieniowanie oka (do wyboru: smokey eyes, brokatowy glamour, makijaż spotlight, francuski szyk, pin up, kreski z lat 60 itd.)
 • doklejanie na powiekach błyszczących pigmentów lub brokatów,
 • nauka rysowania kociej kreski (jeśli potrzebujesz)
 • dobór odcienia pomadki do wieczorowego makijażu oka oraz korygowanie kształtu ust za pomocą kombinacji konturówki do ust i pomadki
 • nauki doklejania sztucznych rzęs (jeśli potrzebujesz).

Praktycznie wszystkie rodzaje makijażu wieczorowego można dopasować do urody każdej z nas, trzeba tylko wiedzieć, jak je zmodyfikować na indywidualne potrzeby i tą wiedzą służę Ci podczas lekcji. Możesz wybrać styl makijażu wieczorowego, którego chcesz się nauczyć lub zdać się na mnie w tej kwestii (doradzę Ci, który makeup będzie najbardziej pasował do Twojej urody).

Do dyspozycji mamy:

– smokey eyes
– francuski look z czerwonymi ustami
– spotlight makeup
– amerykański glamour
– cut crease
– foxy eyes
– klasyczny wamp z ciemnym okiem i pomadką
– rockowy lub grunge’owy messy look
– makijaże retro (pin-up, lata 60, lata 20 etc.)
– makijaż ślubny (jeśli potrzebujesz wykonać go sama ze względu np. na uroczystość organizowaną za granicą).

Lekcja makijażu wieczorowego trwa zazwyczaj od 2,5 do 4 godz. w zależności od potrzeb.
Koszt: 650,00 zł

Łączony kurs makijażu dziennego i wieczorowego
Obejmuje wszystkie opisane wyżej etapy nauki makijażu dziennego i wieczorowego rozłożone na 2 spotkania, z których każde może potrwać od 2,5 do 4 godz.
Koszt: 1100,00 zł

Po Indywidualnym kursie makijażu otrzymasz ode mnie:

 • Zredagowany na Twoje potrzeby makeup book, czyli kilkudziesięciostronicową elektroniczną książkę makijażową opatrzoną zdjęciami z poszczególnych etapów powstawania makijażu, rysunkami pomocniczymi, obszernymi opisami z zakresu teorii makijażu oraz moimi szczegółowymi komentarzami
 • Kompletną, spersonalizowaną listę zakupów ujętą w poszczególnych rozdziałach Twojego makeup booka
 • Opisowy i wizualny wykaz użytych pędzli dla łatwiejszej ich identyfikacji
 • moje wsparcie – możesz do mnie napisać lub zadzwonić, jeśli po kursie będziesz potrzebowała pomocy lub pojawią się dodatkowe pytania
 • możliwość umówienia się na dodatkową 2 – 2,5-godz. lekcję podsumowującą i utrwalającą wiedzę (koszt 200 zł)

Jak przygotować się do indywidualnego kursu makijażu?

  • Zabierz ze sobą kosmetyczkę, abym mogła wykonać przegląd jej zawartości (kosmetyki, pędzle, akcesoria do wykonywania makijażu etc.) – może okazać się, że nie będziesz musiała wymieniać całej jej zawartości,
  • Jeśli to możliwe, przyjdź bez makijażu lub chociaż bez wytuszowanych rzęs (zyskamy na czasie, a oczy i skóra niepodrażnione demakijażem, będą lepiej przyjmowały kosmetyki, zmniejszymy także ryzyko łzawienia oczu),
  • Nie dokupuj w ciemno kosmetyków ani pędzli przed lekcją makijażu (to zbędny wydatek, gdyż podczas lekcji stworzymy indywidualną listę potrzebnych Ci kosmetyków i akcesoriów),
  • Nie musisz zabierać ze sobą notatnika – wszystkie materiały pomocnicze otrzymasz ode mnie w formie elektronicznej w przeciągu tygodnia od spotkania.

Analiza kolorystyczna i Indywidualny kurs makijażu – pakiet usług

Jeśli chcesz jak najpełniej poznać możliwości swojej urody, warto zastanowić się nad wykonaniem analizy kolorystycznej przed Indywidualnym kursem makijażu.

Dzięki analizie kolorystycznej poznasz swój typ urody i właściwe Ci spektrum kolorów, a wiedza ta pozwoli Ci świadomie kupować ubrania, dodatki oraz kosmetyki do makijażu. Więcej informacji o analizie kolorystycznej znajdziesz tutaj.

Zgaszona Jesień w swoich najlepszych odcieniach zestawionych bezkontrastowo (harmonia barwna)

Pakiet Indywidualny kurs makijażu dziennego + Analiza kolorystyczna
Obejmuje 2 spotkania (analiza z przeglądem kosmetyczki – ok. 2,5 godz. oraz kurs makijażu dziennego – od 2,5 do 4 godz.)
Koszt: 900,00 zł

Pakiet Indywidualny kurs makijażu dziennego i wieczorowego + Analiza kolorystyczna
Obejmuje 3 spotkania (analiza z przeglądem kosmetyczki – ok. 2,5 godz., kurs makijażu dziennego – od 2,5 do 4 godz., kurs makijażu wieczorowego – od 2,5 do 4 godz.)
Koszt: 1400,00 zł

Po Indywidualnym kursie makijażu z analizą kolorystyczną zapewniam także kompendium wiedzy na temat Twojego typu urody (wzorniki „Twoich” kolorów oraz obszerny look book Twojego typu urody, w którym znajdziesz informacje na temat łączenia barw w stylizacjach, najbardziej pasujących Ci stylów modowych, szczegółowe informacje na temat pasującego Ci makijażu, odcienia włosów i wiele innych cennych wskazówek).

Bon podarunkowy na kurs makijażu i/lub analizę kolorystyczną

Istnieje możliwość zakupienia vouchera na indywidualny kurs makijażu (dziennego i/lub wieczorowego) oraz kurs połączony z analizą kolorystyczną. Więcej na temat bonów podarunkowych możesz dowiedzieć się klikając tutaj.

Dodatkowe informacje

   • w miarę możliwości umawiaj się na lekcję rano lub w ciągu dnia (nauka makijażu trwa od 2,5 do 4 godz., zdecydowanie lepiej chłonie się wiedzę ze świeżym umysłem),
   • ze względu na makijaże ślubne, raczej nie umawiam lekcji makijażu w piątki i soboty w sezonie ślubnym (od maja do września)
   • kursy odbywają się stacjonarnie w Szczecinie, nie dojeżdżam do klientki na kurs makijażu ani na analizę kolorystyczną.

Więcej informacji na temat indywidualnego kursu makijażu znajdziesz się tutaj: (FAQ Cennik)

Kliknij w poniższy odnośnik, aby zapytać o dostępność terminów na Indywidualny kurs makijażu:

Umów się na kurs makijażu