8-bon-podarunkowy-voucher-analiza-kolorystyczna-kurs-makijazu-szczecin-magdalena-lowkiet

Każdą z moich usług można zakupić w postaci vouchera. Proces zakupu bonów nie jest zautomatyzowany (każdy bon wypełniam osobiście), jeśli więc chcesz zakupić voucher, zgłoś się bezpośrednio do mnie przez formularz kontaktowy, moje media społecznościowe (patrz: ikonki na górnym czarnym pasku strony po prawej) lub telefonicznie.

Bon można opłacić za pomocą przelewu bankowego (dane do wpłaty znajdziesz na końcu tego tekstu) lub bezpośrednio gotówką (nie ma możliwości płacenia kartą ani blikiem). Bon mogę przekazać Ci osobiście w formie eleganckiego wydruku w ozdobnej kopercie lub w formie elektronicznej do pobrania na telefon bądź w wyższej jakości do samodzielnego wydruku.
Bon podarunkowy uprawnia osobę obdarowaną do skorzystania z jednorazowej usługi wykupionej na prezent. Bon ważny jest przez 12 miesięcy od daty zakupu, co umożliwia ustalenie dogodnej daty spotkania z wyprzedzeniem (jest to istotne zwłaszcza w sezonie ślubnym tj. od kwietnia do końca września, gdy terminy trzeba rezerwować z co najmniej miesięcznym wyprzedzeniem).

Zapraszam także do zapoznania się z cennikiem moich usług, który znajdziesz klikając tutaj.
Dane do wpłaty za bon podarunkowy:

Magdalena Łowkiet-Żukowska MAKE-UP ROOM

ul. Gorkiego 24/12

70-390 Szczecin

Santander (dawniej BZWBK): 21 1090 1492 0000 0001 3443 8303

Tytułem: „Bon nr ……………….” (indywidualny nr bonu prześlę Ci w osobnej wiadomości)
Kwota: ……..,……. zł

Zapytaj o bon podarunkowy