W tym krótkim wpisie chcę pochwalić się i zaprezentować Wam kilka makijaży ślubnych mojego autorstwa z poprzedniego sezonu ślubnego, tj. z roku 2017. Wykonuję makijaże na śluby, ale równie często spotykam się z moimi Pannami Młodymi również przed i po ślubie przy okazji narzeczeńskich lub poślubnych sesji zdjęciowych. Poniższe reportaże i plenery ślubne zostały zrealizowane przez szczecińskich fotografów ślubnych lub fotografów ślubnych z regionu (zachodniopomorskie). Z tego miejsca kieruję serdeczne podziękowania do Panien Młodych, które w poszukiwaniu makijażystki ślubnej, obdarzyły mnie zaufaniem, wybierając moje usługi wizażowe w tym ważnym dniu, oraz fotografom ślubnym, którzy zgodzili się na publikację zdjęć ich autorstwa.

 

Zdjęcia udostępnione dzięki uprzejmości FotoPyrczak, https://www.facebook.com/FotoPyrczak/

Z każdym makijażem ślubnym lub okolicznościowym wiąże się indywidualna historia, ponieważ to Wy, Panny Młode lub moje Klientki, które występują w tym dniu w roli gości weselnych lub świadkowych, jesteście głównymi bohaterkami tych ważnych chwil. Spędzam z Wami sporo czasu – najpierw podczas próbnego makijażu ślubnego, potem właściwego makijażu ślubnego, a później często jeszcze makijażu do poślubnej sesji zdjęciowej. Otwieracie się przede mną, rozmawiamy, często dużo się śmiejemy lub odwrotnie – milczymy, gdy chcecie po prostu odpocząć i zrelaksować się po całym dniu pracy i rozgardiaszu życia codziennego.

Zdjęcia udostępnione dzięki uprzejmości Fotografika Horyzony, http://www.fotografikahoryzonty.pl, https://www.facebook.com/fotografikahoryzonty/

Te wyjątkowe momenty uchwycone na fotografiach ślubnych ukazują Was w pięknej, dopracowanej stylizacji ślubnej, idealnie dobranym do Waszego typu urody makijażu ślubnym, misternej fryzurze i szykownych dodatkach. Jesteście i czujecie się piękne, to Wasz wyjątkowy dzień, a ja zawsze dokładam wszelkich starań, by właśnie wtedy dodać Wam skrzydeł i wyczarować najpiękniejszy wizaż ślubny, na jaki mnie stać.

Zdjęcia udostępnione dzięki uprzejmości Łukasz Haruń Fotografia, http://www.lukaszharun.com, https://www.facebook.com/LukaszHarunFotografia/

Ogromnie cieszę się, że dzielimy te magiczne, często pełne nerwów, tremy i wzruszeń momenty, że wpuszczacie mnie do swojego życia w tak ważnych dla Was chwilach. Dziękuję i liczę na dalsze wspólne makijażowe przygody, wszak okazji do makijażu i wspaniałego samopoczucia w nadchodzącym sezonie ślubnym 2018 nie zabraknie!