Choć moją domeną na co dzień jest głównie makijaż okolicznościowy, wieczorowy, ślubny, fotograficzny i biznesowy, to bardzo chętnie realizuję również projekty, w których mogę wykorzystać swoją wiedzę i wykształcenie z zakresu historii ubioru, makijażu i fryzur.

Makijaż retro oraz dopełniające całości fryzury i stylizacje to moja wielka pasja. Szczęśliwie nasz piękny Szczecin obfituje w ciekawe historycznie miejsca, w których w sam raz można osadzić klimatyczną sesję zdjęciową, jakby żywcem wyjętą z dawnych lat. Projekty fotograficzne, których rezultaty właśnie oglądacie, zostały zrealizowane z Fotografia Agnieszka Tylka.

Zdjęcia przedstawiają zarówno nasze Klientki, jak i modelki, pozujące w podszczecińskim Pilchowie, na terenie fantastycznie odrestaurowanej Starej Rzeźni na Łasztowni, w Muzeum Techniki i Komunikacji przy ul. Niemierzyńskiej oraz w Ogrodzie Różanym („Różance”).

Możliwość przeistoczenia się w postać z minionej epoki daje mnóstwo radości, nierzadko też pozwala odkryć w sobie inne oblicze własnej kobiecości, jak np. kobietę-wampa z lat 30. lub figlarną i kuszącą dziewczynę w typie pin-up. Makijaż i stylizacja w duchu retro świetnie sprawdzi się nie tylko przy okazji sesji zdjęciowych, lecz będzie idealna również na wieczór panieński, zabawę karnawałową lub charakteryzację na Halloween. Każda okazja jest dobra, by sprawić sobie (lub komuś) całkowitą metamorfozę i podróż w czasie w jednym!