Nadeszła wiosna, a wraz z nią, oprócz sezonu makijaży ślubnych, rozpoczął się wzmożony okres indywidualnych kobiecych sesji zdjęciowych. A skoro sesja fotograficzna, niezbędny będzie odpowiedni makijaż. Szczecin oferuje wiele urokliwych i bardzo fotogenicznych zakątków, obejrzyjcie chociażby sesję autorstwa Fotografia Agnieszka Tylka  zrealizowaną tej wiosny w Szczecińskim Inkubatorze Kultury, do której z wielką przyjemnością wykonałam makijaż dla Ewy.

Sama sesja oraz wykonany przeze mnie makijaż były prezentem urodzinowym od kochającego męża dla tej pięknej i przebojowej dziewczyny. Zwróćcie szczególną uwagę na wpływ kolorów stylizacji naszej modelki na ostateczny odbiór jej osoby. Z racji swej poprzedniej profesji (Ewa naprawdę była modelką), w tym przypadku przygotowaniem stylizacji zajęła się ona sama.

 

Czerń symbolizuje tajemniczość i ponadczasową elegancję, natomiast połączenie jej z pudrowym różem tworzy ultradziewczęcy, choć nie nazbyt słodki duet. Czerwień to energia życiowa, pewność siebie i erotyzm, natomiast w miękkich, przełamanych odcieniach bieli Ewa prezentuje się niezwykle miękko, lekko i niewinnie.

Do tak zróżnicowanych zestawów ubrań i dodatków stworzyłam uniwersalny, świetlisty wizaż, pełniący jednocześnie rolę makijażu dziennego i wieczorowego. Kolorystyka użytych kosmetyków została dobrana do typu urody modelki, a zastosowane techniki (m.in. strobing – LINK) pozwoliły uwydatnić jej największe atuty – ogromne, intensywnie niebieskie oczy, pięknie wysklepione kości policzkowe oraz zmysłowe, pełne usta.

Ewa była ogromnie zadowolona z efektów współpracy naszego teamu – my również! Praca nad tworzeniem spójnego wizażu i stylizacji jest zajęciem twórczym i każdorazowo wymaga świeżego spojrzenia na modelkę. W tym zawodzie nie sposób się nudzić i chyba to właśnie tę szaloną nieprzewidywalność najbardziej w nim cenię, zatem jeśli jesteście ze Szczecina lub okolic i szukacie wizażystki, która wykona dla Was makijaż na miarę Waszych oczekiwań, serdecznie zapraszam do kontaktu. Zmalujmy coś razem!