BONY PODARUNKOWE

Bon podarunkowy na makijaż okolicznościowy bądź indywidualny kurs makijażu to świetny pomysł na niepowtarzalny i spersonalizowany prezent. Voucher sprawdzi się jako niecodzienny podarunek z okazji urodzin, imienin, Dnia Babci, Dnia Matki, ważnej rocznicy, wieczoru panieńskiego lub jakiegokolwiek innego święta, z okazji którego chcemy obdarować ważną dla nas Osobę wyjątkowym prezentem.

Bon ma postać składanej kartki okolicznościowej w formacie C6 (standardowy format pocztówkowy). Wydrukowany jest na półmatowym eleganckim sztywnym papierze w najwyższej jakości wydruku. W środku znajduje się imienne zaproszenie na makijaż lub kurs makijażu (imię i nazwisko osoby obdarowanej wypisują Państwo samodzielnie, co nadaje zakupionemu voucherowi bardziej intymny, osobisty charakter). Voucher otrzymują Państwo zapakowany w ozdobną perłową różową kopertę pasującą do stylistyki bonu. Taki prezent świetnie komponuje się z bukietem kwiatów lub bombonierką wykwintnych czekoladek.

Bon prezentowy uprawnia osobę obdarowaną do skorzystania w dogodnym dla niej terminie z jednorazowej usługi makijażu okolicznościowego (wieczorowego, karnawałowego, studniówkowego etc.) lub odbycia jednorazowej indywidualnej lekcji makijażu (więcej informacji o kursie makijażu znajdą Państwo: INDYWIDUALNY KURS MAKIJAŻU)

Bon ważny jest przez 6 miesięcy od daty zakupu, co umożliwia ustalenie dogodnej daty spotkania ze sporym wyprzedzeniem (jest to istotne zwłaszcza w tzw. sezonie ślubnym od kwietnia do końca września, gdy terminy trzeba rezerwować z co najmniej miesięcznym wyprzedzeniem).

Zapytaj o bon podarunkowy